Rowery Reklamowe w Łodzi - zobacz je w akcji - Reklama-Mobilna.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Jesteś w » Reklama-Mobilna.pl » Galeria » Rowery Reklamowe | Mapa strony

Rowery Reklamowe

Zapraszamy do oglądania naszej galerii zdjęć z przeprowadzonych kampanii reklamowych na rowerach reklamowych. 

Rowery reklamowe w Łodzi są dosyć nowym medium reklamowym co przemawia niewątpliwie za ich wysoką skutecznością. Rower reklamowy szczególnie sprawdza się na deptakach, skwerach lub na Piotrkowskiej, gdzie ruch kołowy a w szczególności samochodowy jest mocno ograniczony przez obowiązujące tam przepisy ruchu drogowego.
Na „Pietrynie” dominuje ruch pieszy, co bardzo korzystnie wpływa na odbiór reklamy emitowanej przez rower reklamowy. 
Rower reklamowy jest pojazdem ekologicznym, napędzanym siłą mięśni, co nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne i kosztuje mniej niż reklamy poruszające się za pomocą silników spalinowych.

Ulica Piotrkowska w Łodzi z racji na fakt, iż jest najdłuższym deptakiem w Europie oraz na swój zabytkowy charakter stroni od różnego rodzaju reklam wielkoformatowych i innych mniej spektakularnych nośników, co utrudnia reklamodawcom dotarcie do swojej grupy docelowej znajdującej się właśnie na tej ulicy.

Z pomocą firmom chcącym zaprezentować swój produkt lub usługi idą rowery reklamowe, które w rewelacyjny sposób komponują się z otoczeniem. Reklama na takim nośniku wpływa pozytywnie na wizerunek danej firmy w oczach potencjalnych klientów, ponieważ jest to unikalna i niespotykana forma promocji na ulicy Piotrkowskiej jak i całym mieście.

Jeżeli promocja na rowerach reklamowych wzbudziła Twoje zainteresowanie zapraszamy do kontaktu z nami. 
 
Zapytaj o ofertę- to nic nie kosztuje!