Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Jesteś w » Reklama-Mobilna.pl » Strona główna | Mapa strony

Strona główna


Obsługujemy takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Kielce, Rzeszów, Olsztyn, Opole, Zielona Góra oraz każde inne miasto lub miasteczko w naszym kraju.Specjalnością naszej firmy są mobile reklamowe. To nowoczesny, wygodny, niedrogi, a przede wszystkim skuteczny sposób na promowanie swojej marki wśród potencjalnych klientów Państwa firmy. Reklama mobilna w przeciwieństwie do tradycyjnych billboardów przez cały czas pozostaje w ruchu, co znacząco zwiększa jej zasięg. Oferujemy przyczepy reklamowe, rowery reklamowe, a także proponujemy zabytkowe samochody, które dodatkowo pomogą zwrócić uwagę przechodniów na Państwa przekaz. Realizowane przez nas reklamy mobilne wyglądają atrakcyjnie i estetycznie. Odpowiadamy za każdy etap ich realizacji – od druku do montażu. Skorzystanie z usług naszej firmy będzie odpowiednim wyborem dla klientów poszukujących sprawdzonych rozwiązań reklamowych ceniących sobie indywidualne podejście, a jednocześnie sprawdzone rozwiązania reklamowe.

Przyczepy reklamowe to optymalne połączenie przekazu wizualnego z przekazem dźwiękowym o ile przyczepa reklamowa wyposażana jest w megafon, który emituje spot dźwiękowy. Wspomniany spot reklamowy powinien charakteryzować się zwięzłym i treściwym komunikatem zawierającym same najważniejsze informację o reklamowanym produkcie, usłudze lub marce. Im krótszy spot dźwiękowy tym lepiej.

Niewątpliwie na powodzenie i skuteczność zewnętrznej kampanii reklamowej przy użyciu przyczep reklamowych ma ich ilość, która powinna poruszać się po danym terenie miasta lub dzielnicy. Aby osiągnąć zamierzony efekt reklamowy można zastosować jedną z następujących metod:

- jedna przyczepa reklamowa przez kilkanaście dni
- kilka przyczep reklamowych przez kilka dni (np. 2, 3 dni) 


Pożądany i "natychmiastowy" efekt reklamowy można osiągnąć przy zastosowaniu drugiej metody. Jeżeli po mieście porusza się z różną częstotliwością kilka lub kilkanaście przyczep reklamowych wtedy przekaz na dłużej zapada w pamięć potencjalnym odbiorcą naszego komunikatu reklamowego.


 

Zapytaj o ofertę na przyczepy reklamowe w Łodzi lub innym mieście